Onderwijs Ondersteunend Personeel

Schoolleiding en docenten worden ondersteund door het onderwijs ondersteunend personeel. De werkzaamheden van het onderwijs ondersteunend personeel zijn: de administratieve en secretariële ondersteuning (leerlingenadministratie, bijhouden van studieresultaten, public relations en communicatie), onderwijsondersteuning (onderwijsassistentie, beheer mediatheek) en facilitaire zaken (schoonmaak, onderhoud, reproductie en catering).

 

Onderwijs Ondersteunend Personeel
mw C. Ataman

medewerkster mediatheek

c.ataman@rijnlandslyceum-rlw.nl
mw C. van Dokkum medewerkster servicepunt c.vandokkum@rijnlandslyceum-rlw.nl
mw M. Feticu medewerkster mediatheek m.feticu@rijnlandslyceum-rlw.nl
M. van Gemert conciërge m.vangemert@rijnlandslyceum-rlw.nl
G. Houwaart gebouwbeheerder g.houwaart@rijnlandslyceum-rlw.nl
E. van Langen technisch onderwijs assistent e.vanlangen@rijnlandslyceum-rlw.nl
mw C. van der Linden technisch onderwijs assistent c.vanderlinden@rijnlandslyceum-rlw.nl
mw M. Karman hoofd administratie m.karman@rijnlandslyceum-rlw.nl
E. Ruigrok van de Werve it-medewerker e.vandewerve@rijnlandslyceum-rlw.nl
mw M. Schefferlie medewerkster servicepunt m.schefferlie@rijnlandslyceum-rlw.nl
mw E. Smit medewerkster examensecretariaat e.smit@rijnlandslyceum-rlw.nl
mw I. Straub roostermaker i.straub@rijnlandslyceum-rlw.nl
mw K. Terpstra hoofd mediatheek k.terpstra@rijnlandslyceum-rlw.nl
M. van Veldhoven conciërge m.vanveldhoven@rijnlandslyceum-rlw.nl