Onderwijs Ondersteunend Personeel

Schoolleiding en docenten worden ondersteund door het onderwijs ondersteunend personeel. De werkzaamheden van het onderwijs ondersteunend personeel zijn: de administratieve en secretariële ondersteuning (leerlingenadministratie, bijhouden van studieresultaten, public relations en communicatie), onderwijsondersteuning (onderwijsassistentie, beheer mediatheek) en facilitaire zaken (schoonmaak, onderhoud, reproductie en catering).

 

Onderwijs Ondersteunend Personeel
mw C. Ataman assistent mediatheek c.ataman@rijnlandslyceum-rlw.nl
dhr J.C.M. Bentvelzen conciërge j.bentvelzen@rijnlandslyceum-rlw.nl
mw drs S. Clarysse mediathecaris s.clarysse@rijnlandslyceum-rlw.nl
mw A.C. van Dokkum medewerkster servicepunt c.vandokkum@rijnlandslyceum-rlw.nl
mw J.B.M. Hageraats-Disseldorp mediathecaris j.hageraats@rijnlandslyceum-rlw.nl
dhr G.J. Heeringa technisch onderwijs assistenten gj.heeringa@rijnlandslyceum-rlw.nl
dhr G.A. Houwaart gebouwbeheerder g.houwaart@rijnlandslyceum-rlw.nl
mw M. Karman hoofd administratie m.karman@rijnlandslyceum-rlw.nl
dhr M. Nales assistent mediatheek m.nales@rijnlandslyceum-rlw.nl
mw M. Schefferlie medewerkster servicepunt m.schefferlie@rijnlandslyceum-rlw.nl
mw P.C.G.M. Smit-vd Schoot medewerkster examensecretariaat e.smit@rijnlandslyceum-rlw.nl
mw I.B.H. Straub roostermaker i.straub@rijnlandslyceum-rlw.nl
dhr M. van Veldhoven assistant conciërge m.vanveldhoven@rijnlandslyceum-rlw.nl
dhr A. de Wit Onderwijs assistent/ICT-medewerker a.dewit@rijnlandslyceum-rlw.nl