Kalender

 

 JAARPROGRAMMA 2021-2022        
         
  datum tijdstip activiteit klas 
WEEK 34        
Maandag 23-Aug   secretariaat aanwezig  
Vrijdag 27-Aug 13.00-14.00 Ontvangst nieuwe leerlingen  klas 2 en hoger  
    14.00-16.00 Ontvangst nieuwe docenten   
         
WEEK 35        
Maandag 30-Aug   Plenaire vergadering/taken lln   
      Ontvangst lln/schoolfotograaf   
Dinsdag 31-Aug   Aanvang lessen;   
Donderdag 2-sep 19.30 Brugklas informatie avond met mentoren 1
Vrijdag 3-Sep   Sportmiddag brugklassen   
    12.30 uur Mentordag/-middag 4h/4Vwo  
WEEK 36        
Dinsdag 7-Sep 19.30 Ouderavond onderbouw  
Woensdag 8-Sep   MEP H5
Donderdag 9-Sep   MEP H5
Vrijdag 10-Sep   Brugklassen naar Vlietlanden  
      MEP H5
         
WEEK 37        
Maandag 13-Sep   Ouderavond bb met mentoren  
      Dna Lab Biologie  
Donderdag 16-Sep 16:00 Uitreiking van de Junior TTO Certificates  
         
WEEK 38        
Woensdag 22-Sep   Informatiemiddag kunstklasleerlingen  
         
WEEK 39        
Dinsdag 28-sep 16.30 Bijeenkomst klassenouders met schoolleiding  
      1e Lesmiddag kunstklasleerlingen bovenbouw  
Woensdag 29-sep   1e Lesmiddag kunstklasleerlingen onderbouw  
         
WEEK 40        
Dinsdag 5-okt   Jongerenwerk (thema eenzaamheid)  
Donderdag 7-Oct   BOS Meeting  
Vrijdag 8-Oct 16.00  IB Ceremony in B027  
      Brugklasfeest + MYP 1
         
WEEK 41     ProfielWerkStuk bijeenkomst 5H
Maandag 11-okt   Classics Week 1A/1BG
Vrijdag 15-okt   Theatervoorstelling 4H/4V
         
WEEK 42        
Maandag 18-Oct HERFSTVAKANTIE    
Dinsdag 19-Oct HERFSTVAKANTIE    
Woensdag 20-Oct HERFSTVAKANTIE    
Donderdag 21-Oct HERFSTVAKANTIE    
Vrijdag 22-Oct HERFSTVAKANTIE    
         
WEEK 43        
Maandag 25-okt   Remind dag 4H/4V
         
WEEK 44        
Maandag 1-nov   Start SE 1  
      Alcoholvoorlichting 2e klassen t/m do 4/11  
Dinsdag 2-nov   Tafeltjesavond 1 onderbouw  
Donderdag 4-nov   Diwali TTO2  
Vrijdag 5-nov hele dag Tweede Fasedag 3-havo
         
WEEK 45        
Maandag 8-Nov   Einde SE 1  
Dinsdag 9-Nov 17.00 Bijeenkomst ouderraad + directie  
      Jongerenwerk (thema respect)  
         
WEEK 46        
Dinsdag 16-Nov   Cijfers inleveren SE 1  
Donderdag 18-nov   Tafeltjesavond 1 bovenbouw  
      Bezoek Duitse schrijver Manfred Theisen 5V/6V
Vrijdag 19-nov   Universal Childrens Day  
         
WEEK 47     ProfielWerkStuk bijeenkomst 5H
Woensdag 24-Nov 1e t/m 6e Schriftelijk examen DSD II 6V
Donderdag 25-Nov ochtend Ceremonie Stolper Steine  
Vrijdag 26-Nov   Phileas Fogg in Toneelzaal 3 TTO
         
WEEK 48        
Maandag 29-Nov   Herkansingsdag 5H en 6 V  
Dinsdag 30-Nov 13.00 Plenaire vergadering  
Woensdag 1-dec      
Donderdag 2-dec      
Vrijdag 3-dec      
         
WEEK 49        
Dinsdag 7-dec   Phileas Fogg in Toneelzaal 2e klassen
Woensdag 8-dec   Phileas Fogg in Toneelzaal 2e klassen
Vrijdag 10-dec   Paarse vrijdag  
         
WEEK 50        
Maandag 13-dec   presentaties PRE-PWS 3H
Dinsdag 14-dec   presentaties PRE-PWS 3H
         
WEEK 51        
Dinsdag 21-Dec   Vuurwerkvoorlichting  
Donderdag 23-Dec   Scholieren filmfestival 3H/4H
vrijdag 24-Dec   Roostervrije dag leerlingen  
         
WEEK 52        
Maandag 27-Dec   kerstvakantie 27 december t/m 07 januari  
         
WEEK 01        
         
Week 02        
Maandag 10-Jan   Plenaire vergadering  
Donderdag 13-Jan   Open avond groep 8 leerlingen  
Vrijdag 14-Jan   Start SE2  
         
Week 03        
Vrijdag 21-Jan   Einde SE2  
Zaterdag 22-Jan   Open Dag  
         
Week 04        
Dinsdag 25-Jan   Bijeenkomst ouderraad + directie  
      Kunstklas Musea Excursie  
         
Week 05        
Woensdag 2-Feb 13.00-14.30 TTO Afternoon voor groep 8 leerlingen  
         
Week 06        
Woensdag 9-Feb   TTO Information evening voor groep 8 leerlingen  
         
Week 07        
Maandag 14-Feb   TTO3 Shakespeare Shorts  
Donderdag 17-Feb   Herkansingsdag H5, V6  
         
Week 08        
Dinsdag 22-Feb   BOS Meeting  
         
Week 09        
Maandag 28-Feb   voorjaarsvakantie 28 februari t/m 04 maart  
         
Week 10        
Maandag 7-Mrt   Stichtingsdag; alle leerlingen zijn roostervrij  
Dinsdag 8-Mrt   Tafeltjesavond 2 ob+bb  
Woensdag 9-Mrt   Schriftelijk examen DSD 1 4V
         
Week 11        
Maandag 14-Mrt   Start SE 3, VP week 1  
         
Week 12        
         
Week 13        
         
Week 14        
         
Week 15        
Woensdag 13-Apr   Herkansingsdag 5H, 6V  
      Bijeenkomst ouderraad + directie  
Donderdag 14-Apr   Herkansingsdag 4H, 5V  
Vrijdag 15-Apr   Herkansingsdag 4V  
         
Week 16     PWS-bijeenkomsten (2 lesuren) 4-havo
Woensdag 18-Apr   2e Paasdag  
Dinsdag 19-apr   Phileas Fogg in Toneelzaal 4e klassen
      Leidenweek brugklassen 1e
Woensdag 20-Apr   Phileas Fogg in Toneelzaal 4e klassen
         
Week 17        
Maandag 25-Apr   Meivakantie 25 april t/m 06 mei  
         
Week 18        
         
Week 19        
Maandag 9-mei   Deze week Schelphoek Biologie  
Donderdag 12-mei   Start CSE 1  
         
Week 20        
         
Week 21        
Woensdag 25-mei   Einde CSE 1  
Donderdag 26-mei   Hemelvaartsweekend  
Vrijdag 27-mei   Hemelvaartsweekend  
         
Week 22     PWS-bijeenkomsten (2 lesuren) 4-havo
Woensdag 1-jun   Kunstklas eind expositie KABK  
Donderdag 2-Jun   Plenaire vergadering  
         
Week 23        
Maandag 6-Jun   2e Pinksterdag  
Dinsdag 7-Jun   Bijeenkomst ouderraad + directie  
Woensdag 8-Jun   Musical  
Donderdag 9-Jun   Musical  
Vrijdag 10-Jun   Musical  
Week 24        
Woensdag 15-Jun   Uitslag CSE 1  
         
Week 25        
Maandag 20-Jun   Start CSE 2, VP week  
Donderdag 23-Jun   Einde CSE 2  
Week 26        
Dinsdag 28-jun   Einde VP week onderbouw  
Woensdag 29-jun   PWS bijeenkomst (na laatste proefwerk) 4-havo
      Einde VP week bovenbouw  
Vrijdag 1-jul   Uitslag CSE 2  
         
Week 27        
Donderdag 7-jul   rapportuitreiking  
         
Week 28        
Maandag 11-Jul   Zomervakantie 11 juli t/m 19 augustus