GESLAAGD 2020-2021

10 juni 2021

Vandaag is de dag van de uitslagen van de eindexamens. Alle leerlingen zaten vanmiddag in spanning te wachten op een telefoontje van hun mentor. Wij feliciteren onderstaande leerlingen met het behalen van hun diploma.

We zijn trots op onze geslaagden!!

GESLAAGDEN RIJNLANDS LYCEUM WASSENAAR

2020-2021, tijdvak 1

HAVO 5

Declan Alblas, Jules Alblas, Lilysky Alblas, Pepijn Barsema, Valentina Bugge, Lucas Hillenaar, Floris Hoekema, Tim de Jong, Rense Jorritsma, Tim Kneijber, Fien van der Kolk, Isabelle Kortekaas, Julie Poldervaart, Boris van der Schalk Kamberg, Michael Scripcaru, Christiaan Steenbergh, Maud Stokmans, Aaron The, Indi Toonen, Michelle Wentel, Gijs van der Winden

VWO 6

Atheneum

Laura Aalmans, Noemi van Bemmelen, Thomas Bénaich, Jasmijn de Boer, Babet Bong, Cato de Boo, Julia Boone, Marit de Bos, Laurens Braakman, Esther Chung, Marjolein van Dijk, Nienke van Dijk, Frederique Doorman, Lennard van Drenth, Julia Droog, Josephine van Duren, Hamish van Eesteren, Isabelle van Eesteren, Chloë van Es, Nicole Ewalts, Rana Fawzy, Martijn Geusgens, Selena Hilgersom, Anna Hoekema, Alicia Hofstra, Tjalline van Holk, Fréderique Hondelink, Femke van Houdt, Sterre Hoving, Frédérique Kettler, Cemal Kiraç, Florian Mekking, Alex van Mierlo, Névine Noordhoek Hegt, Lucas Oei, Florine Poggio Voormolen, Isabella de la Rambelje, Isabelle Roessingh, Valentijn Rozema, Caro Scheepens, Annabel Sijsenaar, Fleur van der Sterren, Martijn Steup, Axel Taal, Hugo Taal, Syb Tiedemann, Geert Vliegenthart, Ben Vrancken Peeters, Fleur Wakkerman, Sweder Weekhout, Benoît Weizenbach, Anouk Werre, Suzette Wielenga, Max Wilde, Willemijn van der Winden, Lukas Zwanenburg

Gymnasium

Roos Aziz, Fee Bonnet, Jasmijn Goossen, Floor Holleman, Anne-Julia Karnbrock, Anton Odina, Pien Oostwegel, Emil Pascanean, Sjoerd Scheenstra, Hidde Schuuring, Stijn Terlouw, Friso Tutein Nolthenius, Fiona White

Terug naar het overzicht