Open Dag 20 januari 2024

De Open Dag van het Rijnlands is op 20 januari 2024.

Informatiemarkt Atrium

Je kunt je opgeven door het onderstaande formulier in te vullen.

Wij maken dan een programma waarbij we rekening houden met wat jij leuk vindt!

Voor de ouders worden rondleidingen georganiseerd. Ook geven de brugklasmentoren voorlichting aan ouders. In het atrium is een informatiemarkt en de mogelijkheid om in contact te komen met het team en andere bezoekende ouders.

Wanneer je geïnteresseerd bent in tweetalig onderwijs kun je je nog opgeven voor de informatie-avond Tweetalig Onderwijs (voor ouders) op 7 februari en leerlingen kunnen zich opgeven voor de TTO-afternoon op woensdag 31 januari.

Voor informatie over de brugklas kan ook altijd contact worden opgenomen met de afdelingsleider van de brugklassen: Martin de Vries. (m.devries@rijnlandslyceum-rlw.nl)


    TTO JaNee
    Gymnasium JaNee
    Techniek JaNee
    Sport JaNee
    Kunst JaNee