'Een wereldschool met oog voor de toekomst'
'Veilig en vertrouwd'
'Vernieuwend en betrokken'

Themabijeenkomst: alcoholgebruik onder scholieren (25/4)

Op donderdag 25 april aanstaande om 20.00 uur organiseert de ouderraad een themabijeenkomst over alcoholgebruik onder scholieren. Op deze avond zal dr. Romeo Ashruf, arts bij Verslavingszorg De Brijer in Zoetermeer, zijn ervaringen met ons delen over het toegenomen alcoholgebruik door jongeren in de leeftijd van 12 tot 18 jaar. Ook is een ervaringsdeskundige van Stichting Voorkom aanwezig. Hij geeft voorlichting aan de leerlingen van onze school over alcohol, drugs en roken. De rector, de heer Leuiken, zal het alcoholbeleid van het Rijnlands Lyceum toelichten Vanuit school zullen verder diverse vertegenwoordigers van het Zorg Advies Team aanwezig zijn om uw vragen te beantwoorden. Er zal in het programma veel ruimte zijn voor discussie.  Meldt u aan via ouderraad@rijnlandslyceum-rlw.nl