'Een wereldschool met oog voor de toekomst'
'Veilig en vertrouwd'
'Vernieuwend en betrokken'

Rijnlands Lyceum trots op geslaagden!

De vlag – met aan de vlaggenstok natuurlijk de boekentas – kon uit. Als je 92% geslaagden op het vwo hebt, 100% op gymnasium, 100% havo en 100% mavo, mag je van topresultaten spreken. Zeker als je daar de hoge gemiddelde examencijfers op het Rijnlands Lyceum Wassenaar bij optelt. Dit jaar was extra moeilijk vanwege de verzwaarde exameneisen. “De leerlingen en de docenten verdienen een groot compliment voor hun inzet, aldus rector Jan Leuiken, ze hebben samen keihard voor dit fantastische resultaat gewerkt.”

Geslaagden Gymnasium en Atheneum

Vivienne Benard, Pieter-Bas Berendsen, Tristan Boevé, Caspar Bosma, Claire Cointepas, Gijs van Dam, Kiki Deurvorst, Yiola Dieben, Victor Dik, Justine Doeksen, Hannah Feringa, Cathelijne Fokkema, Veerle van der Gracht, Maud Grond, Tjard Guldener, Diederik Hagenbeek, Hans de Jonge, Liduine Kampschöer, Philip van Kinschot, Joosje Kist, Diederick Klaver, Annemiek Klein Hesseling, Waldemar Kleinendorst, Okkie Kok, Diederick ter Kulve Camille van de Loo, Oliver Menken Ward Menken, Willemijne Meurs, Niek Morshuis, Douwe Muller Andrea van Nieuwenhuizen, Gaius Noordhoek Hegt, Rutger Pruijs, Myra Quist, Jochem Rademaker, Rik Rapmund, Annerose van Ravenswaay Claasen, Ralph Reijntjes, Hubertine Roebroek, Nicolaas de Ronde Bresser, Lisanne de Rooij, Fleur Rudolphus, Sander Sandkuyl,Renske Snoeks, Anneloes van der Steenstraten, Rosalie Theuns, Roos Tiedemann, Julia Visser, Dominique Vletter, Merel Vrolijk, Fabienne Walther, Robert Weijerman Lonneke Westhoff, Barend van Wezel, Hugo van Zuijlen van Nijevelt, Philippa van Zuijlen van Nijevelt.

 

Geslaagde leerlingen HAVO

Sawiyaa Karnosoehardjo, Florine Valkenburg,  Kirsten van Benten, Victor Bloem, Elze Bosma, Julie Bosman, Lili Collot d’Escury, Bastiaan Crooijmans, Titia Doedijns, Alexander Hagen, Laura van Keep, Tim Keijzer, Sophie Lammers, Eva Logeman, Shwan Maarouf, Sophie van der Mijle, Ricardo Mulder, Martin de Nes, Mark Nonkes, Bas Rijnbeek, Jordi Schoots, Tim Smit, Yanick Talakua, Thom Timans, Stef van der Veer, Catali van Wachem, Joris Weise, Mike Westerman, Souliman Yussef

 

 

Geslaagde leerlingen MAVO

Isabelle de Blank, Lotte Bijlard, Reinier Bijmans, Isabel van den Bos, Monique van Dop, Max Dreyer, Ruben Ekhard Bos, Floris Heukensfeldt Jansen, Chrystal ter Linden, Nikita Makarov, Stijn Mansholt, Anne-Sophie van Mierlo, Maarten van der Most, Emma Owusu, Berend Tasseron, Britt Vintges, Taryn Weyn