'Een wereldschool met oog voor de toekomst'
'Veilig en vertrouwd'
'Vernieuwend en betrokken'

Uitslag Voorleeswedstrijd

Afgelopen vrijdag 13 maart was de Haagse finale van Read2Me. Ondanks dat  3 van de 7 deelnemers  zich hadden afgemeld werd het toch een spannende wedstrijd. Isabelle beet de spits af!  Met een goede intonatie en vol emotie las zij voor uit haar favoriete boek, een roman over de aanval op de Twin Towers op 9/11. Ook de andere deelnemers, 2 jongens van het Maris College en het VCL en een meisje van de Vrije School deden hun uiterste best. Toen om 16.30 uur de uitslag bekend werd gemaakt kregen we het idee, dat de wegen van een jury soms ondoorgrondelijk kunnen zijn! Voor ons hadden de “meiden” gewonnen, maar de jury bepaalde juist andersom. De 1e en 2e prijs gingen naar de jongens en de meisjes kregen een gedeelde 3e prijs. Zoals op de foto’s (zie foto- en videoalbum onder het menu Leerlingen) te zien is, was het een gezellige en geslaagde middag. Goed gedaan, Isabelle!