'Een wereldschool met oog voor de toekomst'
'Veilig en vertrouwd'
'Vernieuwend en betrokken'

Open Podium (11/4)

Het Open Podium 2013 was een groot spektakel. De optredens waren van hoog niveau. Een aantal van de muzikanten zou in een concertzaal niet misstaan. Opvallend is het grote aantal zangeressen met bijzondere stemmen. Bijzonder is ook de natuurlijkheid en zelfverzekerdheid waarmee de leerlingen optraden. Er waren 19 optredens en een toegift van Joséphine Loudon.
Het programma was zeer gevarieerd: van de barokmuziek van Telemann (Fleur Hoving)  tot de supersnelle rock van de Red Hot Chili Peppers. Christiaan Caron verraste de zaal met de mooie eigen compositie ‘Red Chair’. Bijzonder was ook de dwarsfluitvertolking van de titelsong ‘Titanic’ door Dionne Ruizendaal,  staand op de boeg met de wind in haar haren en beelden van de film achter zich. De gebroeders Kohabir kregen de zaal plat met  hun act ‘Autumn Leaves’ op trompet en saxofoon. Merel Paulides en Hannah Stradmeijer ontpopten zich als ware “podiumbeesten”. In de muzikale basis speelden Guus Rijnbeek (knappe gitarist) en Mick van der Toorn (drums, gitaar en zang) belangrijke partijen.  Ook Friso Keunen liet in meerdere nummers goed van zich horen. De technische commissie – met een hoofdrol van Reinier Bijmans – verrichtte uitstekend werk. Het publiek – ruim 300 man – was dan ook razend enthousiast.