'Een wereldschool met oog voor de toekomst'
'Veilig en vertrouwd'
'Vernieuwend en betrokken'

Bericht examenleerlingen Havo en Vwo

E-mailbericht verzonden aan alle Havo en Vwo-examenleerlingen

 Woensdag, 12 juni 2013

 Aan de examenleerlingen Havo en Vwo

 Beste examenleerlingen,

 Wij begrijpen dat jullie op het ogenblik erg in spanning zitten. Natuurlijk leven wij zeer met jullie mee. Wij vinden het verschrikkelijk voor jullie dat er zoveel onzekerheid is. Daarom dit mailtje om je te vertellen wat wij op school weten.

Net als jullie halen wij onze informatie uit de media. Het enige officiële bericht staat op de site van de inspectie (http://www.onderwijsinspectie.nl/). In dat bericht staat dat de scholen vandaag horen wanneer zij de examenuitslag  havo en vwo kunnen mededelen. Wij hebben begrepen dat de school dit besluit vanmiddag om 17.00 uur te horen krijgt.  

Natuurlijk hopen wij met jullie dat wij de uitslag gewoon morgen kunnen geven. Zodra we het besluit hierover binnen hebben berichten wij jullie. Dat doen we in ieder geval om 17.00 uur. 

Voor nu heel veel sterkte en een hartelijke groet van je docenten en de schoolleiding.