'Een wereldschool met oog voor de toekomst'
'Veilig en vertrouwd'
'Vernieuwend en betrokken'

BERICHT EXAMENLEERLINGEN 17.40 uur

Beste examenleerlingen,

Net als jullie zitten wij met spanning  te wachten op berichten over de examens. Wij hebben op dit moment (17.40 uur) nog steeds geen berichten van de onderwijsinspectie ontvangen. We moeten onze informatie net als jullie uit de media halen. Volgens het teletekstbericht van de NOS is er nog geen besluit genomen.  Er wordt verwezen naar  de nieuwszender Politiek 24. Volgens dit bericht zal de staatssecretaris van Onderwijs, dhr Dekker, rond 17.45 uur in de Tweede Kamer een verklaring afleggen over de gestolen examens en de gevolgen daarvan voor de leerlingen die eindexamen hebben gedaan. Zodra wij meer weten berichten wij jullie.

De schoolleiding.